KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PHILADELPHIA FLYERS"
Klasszikust nyert a Philadelphia 2013. november 14. 10:19 Brayden Schenn duplája és Ray Emery harminc védése is kellett ahhoz, hogy a Philadelphia Flyers győzni tudjon ősi riválisa, a Pittsburgh Penguins otthonában, az NHL szerdai játéknapján. A szezont 1-7-es mérleggel kezdő Philadelphia kezd magára találni, míg a Pingvinek sorozatban harmadik meccsüket bukták el. A csapatkapitány Sydney Crosby szezonbeli kilencedik találata semmit sem ért.

Lelépik a keleti NHL-címvédőt 2011. május 3. 09:22 Hosszabbításban jobbnak bizonyult, így második mérkőzését is megnyerte idegenben a Boston Bruins a keleti főcsoport címvédője, a Philadelphia Flyers ellen az NHL rájátszás elődöntőjében.

Bekezdett a Boston 2011. május 1. 10:16 A Boston Bruins tekintályt parancsoló, 7-3-as győzelmmel kezdett a Philapeplhia Flyers elleni, idegenbeli főcsoport-elődöntőben, Keleten. Tavaly, ugyanebben a szakaszban és párharcban 3-0-ra húztak el a bostoniak hogy aztán összeomoljanak, és mégis a Philly jusson be a döntőbe. A Nashville maratoni meccsen, kétszeri hosszabbítás uán nyert Vancouverben, ott már 1-1-re áll a párosítás.

Szétlövéssel győzött az NHL-bajnok 2011. április 2. 10:45 A keleti címvédő Philadelphia Flyers New Jerseyben égett meg, ám a Stanley-kupát birtokló Chicago Blackhawks szétlövéssel győzött a Columbus Blue Jackets ellen az NHL alapszakaszának péntek játéknapján.

Ovecskin nélkül is behúzta a Caps 2011. március 23. 10:24 Majdnem elszórakozta a meccset a Washington Capitals, amely először játszott a szezonban Alex Ovecskin nélkül a keddi játéknapon. A Philadelphia egymás után négyet lőtt, végül hosszabbítás döntött a Wells Fargo Centerben, ahol aztán mégis egy Alex, méghozzá Szjomin gólja kényszerítette térdre a hazaiakat. Már csak egy pontra a Capitals Kelet legjobbjától, tehát éppen a Flyerstől.

NHL: győztek a főcsoportelsők 2011. február 25. 09:45 A keleti első Philadelphia, és a nyugati éllovas Vancouver is győzött az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján – előbbi hosszabbítás után, 4-3-ra gyűrte le a New York Islanders csapatát, míg utóbbi a St. Louis Blues ellen diadalmaskodott. A Canucks mögött a főcsoport második helyén álló Detroit viszont ismét vereséget szenvedett – ezúttal a Dallas Stars fektette két vállra a michiganieket. A címvédő Chicago a Nashville-t verte.

Mészáros repítette tovább a Flyerst 2011. február 6. 10:59 Többek között Andrej Mészáros góljával győzött a Philadelphia Dallasban az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság legutóbbi játéknapján. A tavalyi döntős Flyers 3-1-es sikerével megerősítette vezető helyét a Keleti Főcsoportban. A Los Angeles Kings szétlövésben verte a Calgaryt, ezzel a Flames hat győztes meccs után kényszerült fegyverletételre.

Csak az egyik éllovas nyert 2011. február 2. 09:59 Elcsúszott az All-Star Gála utáni folytatásban a Keleti-főcsoport éllovasa, a Philadelphia Flyers az NHL-ben, méghozzá a Tampa Bay Lightning otthonában. Nagyon sima, 4-0-as vereséget szenvedett. Nem így a nyugaton listavezető Vancouver Canucks, amely a remek erőkből álló Dallas Stars leckéztette idegenben.

Az utolsó verte meg az elsőt az NHL-ben 2011. január 23. 10:20 Váratlan győzelmet aratott a ligaelső Philadelphia Flyers otthonában az utolsó New Jersey Devils, amely 3-1-es győzelmével is négy pontra áll a Keleti Főcsoport 14. helyén tanyázó New York Islanders mögött.

Philadelphiában vadásztak Pingvinekre 2010. december 15. 10:02 "Pennsylvania meccsén" ért véget a Pittsburgh 12 meccses győzelmi szériája az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának 66. játéknapján. A Pingvineket a Philadelphia Flyers "lőtte le" 3-2-re.