KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PACOS FERREIRA"
Máris botlott a portugál címvédő 2009. augusztus 16. 20:56 Már az első fordulóban pontokat hullajtott a portugál bajnoki címvédő Porto, amely csak 1-1-es döntetlenre volt képes a Pacos Ferreira otthonában.

Duplázott az egyeduralkodó Porto 2009. május 31. 19:59 A Porto egy korai Lisandro López-góllal a bajnokság után a Portugál Kupát is megnyerte, az ezüstérmet a Pacos Ferreira nyakába akasztották Oeirasban.

Meireles és Hulk döntött a Porto javára 2008. szeptember 27. 00:31 Magabiztos győzelemmel folytatta szereplését a Porto a portugál labdarúgó bajnokság (Liga Sagres) negyedik fordulójában a Pacos Ferreira ellen. Az elmúlt két bajnoki mérkőzésén csak döntetlent elérő alakulat Raul Meireles és Hulk góljával biztosította be szezonbeli második sikerét, ezzel feljött a tabella harmadik helyére.