KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEW JERSEY DEVILS"
Másodszor is elmaradt a bajnokavatás 2012. június 10. 10:08 A New Jersey Devils 2-1-re nyert a vendég – és háromszor kapuvasat lövő - Los Angeles Kings ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének ötödik mérkőzésén, így 3-2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Ördögi hajrá Philadelphiában 2012. május 2. 09:52 Rémálomszerű záró harmadot élt át a Philadelphia kapusa, Ilja Brizgalov a New York Devils ellen, négy gólt is beszedett kevesebb, mint negyedóra alatt, így simán fordítottak 1-0-ról a Flyers otthonában. A vendégek legjobb gólvágójuk, Ilja Kovalcsuk nélkül is egyenlíteni tudtak Pennsylvaniában. Folytatás csütörtökön Newarkban.

Kidőlt az olimpiai bajnok kapus 2011. október 20. 11:14 Vállsérülése miatt egy ideig a palánk innenső oldalán marad Martin Brodeur, a tengerentúli profi jégkorongligában (NHL) érdekelt New Jersey Devils sztárkapusa.

Ördögi terv: a pokolból a rájátszásba 2011. február 19. 11:09 Még hisz a csodában a New Jersey Devils, amely ugyan tizenkét pontra van a Keleti-főcsoport utolsó, továbbjutó helyén álló Carolinától, viszont szenzációs formáját újabb győzelemmel bizonyította. Utolsó 17 meccsükből 14. sikerüket aratták az Ördögök! Az orosz IIlja Kovalcsuk szezonbeli hetedik győztes gólja döntött a NY Rangers ellen.

Ördögök bújtak a Párducokba 2011. január 24. 11:35 A New Jersey Devils sorozatban negyedik sikerét könyvelhette el az észak-amerikai profi hokiligában (NHL). Az Ördögök odahaza pirítottak oda a Párducoknak. A Philadelphia Jeff Carter két góljával és két gólpasszával szomorította el Chicagóban a Blackhawksot - ezzel nemes bosszút állt a Flyers a tavalyi Stanley Kupa-döntőben elszenvedett vereségért.

Az utolsó verte meg az elsőt az NHL-ben 2011. január 23. 10:20 Váratlan győzelmet aratott a ligaelső Philadelphia Flyers otthonában az utolsó New Jersey Devils, amely 3-1-es győzelmével is négy pontra áll a Keleti Főcsoport 14. helyén tanyázó New York Islanders mögött.

Ördögöket verve vezeti az NHL-t a Kings 2010. október 31. 10:28 Legyőzte a keleti sereghajtó New Jersey Devilst, ezzel továbbra is vezeti az észak-amerikai profi jégkorongligát a Los Angeles Kings, amely 8 győzelme mellett mindössze három vereséget jegyzett az idei szezonban.

Hiába lőtt ötöt, kikapott az NHL-éllovas 2010. január 10. 10:31 Hazai pályán kapott kijózanító verést a nyugati második San Jose Sharks a tavaszi nagydöntős Detroit Red Wingstől az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján. Tízgólos meccsen, szétlövéssel maradt alul Minneapolisban a bajnokság éllovasa, a Chicago Blackhawks, míg a Keleti-főcsoportot vezető New Jersey Devils Montrealban tudott győzni. A nap sikerét a Washington Capitals aratta, amely 8-1-re ütötte ki az Atlantát.

Pokolra küldték az Ördögöket 2009. november 17. 08:20 Sorozatban kilencedik mérkőzését már nem tudta megnyerni a New Jersey Devils az észak-amerikai profi hokiliga 43. játéknapján. Az Ördögöket a a Philadelphia Flyers állította meg, annak ellenére, hogy Martin Brodeur remekül védte a vendégek kapuját.

Két hely továbbra is kiadó Keleten 2009. április 27. 08:39 Hetedik mérkőzés dönt a Washington és a New York, illetve a Carolina és New Jersey között Keleten, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) negyeddöntőjében. A Capitals a Rangers otthonában, a Hurricanes hazai pályán alakította 3-3-ra a párharc állását.