KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MINNESOTA WILD"
Halat dobtak a pályára - videó! 2011. április 10. 13:23 A Detroit Red Wingsnél hagyomány polipot a pályára hajítani, de a szintén az NHL-ben szereplő Vancouver Canucks arénájában már nem szokás az állatdobálósdi. Ehhez képest a Minnesota Wild elleni mérkőzésen a második harmad elején egy méretes hal landolt a jégen. A játék szünetelt, míg a bíró el nem távolította a jószágot a pályáról, a találkozót pedig simán, 5-0-ra nyerte az alapszakaszt megnyerő kanadai együttes.

Őrült NHL-meccsen nyert a Minnesota 2011. január 3. 09:21 Csak a harmadik harmadban hat, a mérkőzésen pedig tizenegy gól esett, végül hosszabbítás döntött a Minnesota Wild javára a Phoenix Coyotes ellen az észak-amerikai jégkorong-bajnokság vasárnapi játéknapján.

10 milliárdért hosszabbított szerződést! 2010. július 17. 16:40 Hét évre, csaknem 10 és fél milliárd forintnak megfelelő szerződést kötött Mikko Koivu a Minnesota Wild klasszis jégkorongozója. Koivu 2005 óta a minnepolisiak tagja.

NHL: bajnokot vert a Minnesota Wild 2010. január 12. 08:59 Négy találkozóval folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): egy mérkőzés után a hazai csapat örülhetett, három összecsapást követően pedig a vendégek ünnepelhettek. A legnagyobb bravúrt éppen a hazaiak becsületét megmentő Minnesota Wild könyvelhette el, 4-3-ra legyőzte a címvédő Pittsburgh Penguinst.

Elrontották a listavezető újévi partiját 2009. január 1. 12:42 Hosszabbításban aratott 3-2-es győzelmet a Minnesota Wild a Nyugati főcsoportot vezető San José Sharks felett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján. Gólgazdag találkozón tartotta otthon a pontokat a Calgary Flames az Edmonton Oilers ellen.