KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MEGYEI BAJNOKSÁG"
Szívtájékon rúgta a bírót egy focista 2008. november 25. 11:53 Botrányos körülmények között zárult az őszi szezon a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokságban. Félbeszakadt a találkozó a Bököny - Kálmánháza mérkőzésen (3-4-es vendégvezetésnél a 85. percben), miután az egyik magáról teljesen megfeledkező hazai játékos nekifutásból szívtájékon rúgta a mérkőzés sípmesterét, Tassy Tamást.

Meksz Gyula csapata nyerte a párharcot 2008. június 16. 15:44 Az utolsó fordulóra is maradtak izgalmak a Somogy megyei labdarúgó-bajnokság másodosztályának déli csoportjában, hiszen 29 játéknap után sem dőlt el az aranyérem sorsa. A jutaiak két pont előnnyel várták a finist a legnagyobb rivális Kaposmérő előtt, és abban a szerencsés helyzetben voltak, hogy hazai pályán, népes közönségük előtt, a Babócsa ellen biztosíthatták be elsőségüket. A mérőiek viszont Kaposszerdahelyen vendégszerepeltek, így nem számíthattak könnyű kilencven percre..