KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FEHÉROROSZORSZÁG"
Fehéroroszország: a BATE Boriszov sorozatban harmadszor bajnok 2008. október 31. 21:33 Sorozatban harmadszor nyerte meg a fehérorosz labdarúgó-bajnokságot a BATE Boriszov.

Női röplabda Eb-selejtező: vereség Fehéroroszországtól 2008. június 6. 21:24 Első mérkőzésén három szettben kikapott a magyar női röplabda-válogatott Fehéroroszországtól, a franciaországi Nancyban zajló második Európa-bajnoki selejtezőtorna nyitó fordulójában.

Tízgólos kanadai parádé a németek ellen 2008. május 11. 00:50 Továbbra is menetel Kanada válogatottja a hazai rendezésű jégkorong-világbajnokságon, az Eric Staal vezérelte juharlevelesek 10-1-re győzték le Németországot. Szétlövés után nyert Csehország, és az utolsó másodpercekben szerzett góllal Oroszország.

Jégkorong-vb: Csehország szétlövés után verte a fehéroroszokat 2008. május 10. 21:13 A cseh válogatott 3-2-re verte szétlövés után Fehéroroszországot a Kanadában zajló A-csoportos jégkorong-világbajnokságon. A fehéroroszok kétszer is vezettek a mérkőzésen.

Jégkorong-vb: fehéroroszokat legyőzve középdöntőben a svájciak 2008. május 5. 21:59 Svájc 2-1-re legyőzte Fehéroroszországot a Kanadában zajló jégkorong-világbajnokságon, ezzel biztosította helyét a középdöntőben.