KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EL_ITTIHAD"
Juve: döntetlen Szaúd-Arábiában 2009. december 30. 21:18 Döntetlennel zárta az évet a Juventus labdarúgócsapata Dzseddában, Szaúd-Arábia második legsikeresebb klubjával, az Ázsa-kupa győztes el-Ittihaddal szemben szerda este. A 2-2-es végeredménnyel záruló mérkőzésen Sebastian Giovinco és Christian Poulsen szerezte a vendégek két találatát.

A Real ikszelt a szaúdi bajnokkal! 2009. július 27. 00:26 Videó, sajátos arab gólörömmel! A Real Madrid futballcsapata 1-1-es döntetlenre végzett a szaúd-arábiai el-Ittihad ellen hazai pályán a Béke Kupa elnevezésű spanyolországi felkészülési tornán. A galaktikusok Raúl góljával szerezték meg a vezetést a második félidő elején, de nyolc percre rá elcsendesült a lelátó, egyenlített az arab csapat. A királyiak következő ellenfele az ecuadori LDU Quito lesz kedden, csak győzelemmel juthatna a torna elődöntőjébe a Pellegrini-legénység.