KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DÁG KSE"
Férfi röplabda NB I: Dág-diadal a debreceni egyetemisták felett 2008. november 23. 18:30 A Dág KSE három szettben diadalmaskodott a férfi röplabda NB I vasárnapi játéknapján a Debreceni EAC ellen.

Férfi röplabda NB I-es ligabajnokság: kecskeméti siker Dágon 2008. október 12. 18:54 A Kecskemét hatalmas csatában verte a Dágot idegenben a férfi röplabda NB I-es ligabajnokság Kiemelt-csoportjában vasárnap

Röplabda, férfi NB I: játszmaveszteség nélkül nyert a Dág 2008. október 10. 21:05 A vendég Dág három játszmában verte az átalakulóban levő debreceni egyetemi csapatot a férfi röplabda NB I pénteki játéknapján Debrecenben.

Két ínséges év után Dunaferr-bronzérem 2008. május 6. 14:42 A Dunaferr SE szerezte meg a férfi NB I Liga bronzérmét, miután az egyik csapat harmadik sikeréig tartó helyosztón összesítésben 3-1-re győzött az idén elért negyedik hellyel fennállása legjobb eredményét produkáló Dág KSE ellen. A bronzcsata első és harmadik meccsét Dunaújvárosban rendezték, először óriási csatában (3:2), majd simán (3:0) nyert a Dunaferr. A második találkozónak Dág adott otthont, ezen a Komárom-Esztergom megyei gárda győzött (3:1). A negyedik találkozóra csak nyolc játékost tudott nevezni id. Oszuska Zoltán, a hazaiak edzője, mert Bagics Balázson kívül a tréner nagyobbik fia, ifj. Oszuska Zoltán is sérüléssel bajlódik, és Laczi Balázs sem állt rendelkezésre.