KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AUCKLAND_CITY"
Japán ünnep a klub-vb nyitányán 2011. december 8. 14:18 A házigazda japán bajnok nyerte a klubvilágbajnokság első találkozóját, a Kashiwa Reysol 2-0-ra győzte le az új-zélandi Auckland Cityt a csütörtöki selejtezőben. A vendéglátók három perc alatt eldöntötték a továbbjutást, a 37. és a 40. percben is betaláltak. A negyeddöntőben a mexikói Monterreyjel csap össze a Reysol vasárnap. Az európai Bajnokok Ligája-győztes Barcelona a négy között csatlakozik be a küzdelmekbe.

Elrajtolt a 2009-es klubvilágbajnokság 2009. december 9. 18:54 Az Auckland City találkozik az Atlantéval a klubvilágbajnokság negyeddöntőjében, miután 2-0-ra legyőzte az Al-Ahlit a 2009-es sorozat első találkozóján Abu-Dzabiban, az Egyesült Arab Emirátusokban. Az új-zélandiak második góljánál a futballínyencek is csak csettintettek, Chad Coombes távoli lövését ember nincs, aki kitolta volna a bal felső sarokból.