KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AGUSTIN_CALLERI"
Bajban a házigazdák a Davis Kupában 2008. november 22. 20:50 Négy szettben nyerte a párosmeccset a Feliciano Lopez, Fernando Verdasco duó a David Nalbandian, Agustin Calleri kettős ellen a Davis Kupa fináléjában Mar Del Platában. A közel három és fél órás csatában az ibériaiak remek játékkal verték az esélyesebb dél-amerikaiakat. A spanyolok ezzel a vasárnapi zárónap előtt 2-1-re vezetnek a házigazda argentinok ellen.

Tenisz US Open: Tipszarevics feladta meccsét, Almagro győzött 2008. augusztus 27. 19:01 Alig több, mint egy szettig tartott a szerb Janko Tipszarevics számára a Flushing Meadowsban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon, a US Openen. A 24 éves játékos az amerikai Sam Warburg ellen a második szettben sérülés miatt lépett vissza. Győzelemmel mutatkozott be a spanyol 18. kiemelt Nicolas Almagro, három szettben verte a kanadai Dancevicet.

Peking 2008, tenisz: Lleyton Hewitt rekordmérkőzése párosban 2008. augusztus 11. 20:44 Nem mindennapi találkozón, Lleyton Hewitt és Chris Guccione rekordszámú lejátszott gém után, 4:6,7:6,18:16 arányban verte az argentinok duót, Agustin Callerit és Juan Monacót, a férfi páros tenisztorna első fordulójában, a pekingi olimpián.

Tenisz, Casablanca: Calleri és Gicquel is már a nyolc között 2008. május 20. 19:40 A harmadik kiemelt argentin Agustin Calleri és a negyedik helyen rangsorolt francia Marc Gicquel is sikerrel vette az első akadályt a casablancai, 370 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztorna 2. fordulójában.