Visszalépett Djokovics

Szerző: shLétrehozva: 2011. február 5. 14:22
Vállsérülés miatt lemondta a jövő heti rotterdami indulást a friss Grand Slam-győztes Novak Djokovics. Egy edzést sem tudott abszolválni a héten a szerb.

Djokovics az első kiemelt lett volna a fedettpályás, 500-as tornán, ahol akár össze is jöhetett volna számára egy visszavágó azzal a Murray-vel, akit legyőzve 2008 után ismét elhódította a melbourne-i trófeát.

Az egykori kiváló teniszező, az ABN AMRO World Tennis Tournament igazgatója, Richard Krajicek erősítette meg a visszalépés hírét, a szerb helyét a hazai kedvenc Theimo de Bakker vette át.