Roddick: Ihletett formában játszottam

Szerző: shLétrehozva: 2009. február 20. 09:33
Marseille-ben és Memphisben is könnyedén a negyeddöntőbe jutott az első kiemelt Novak Djokovics, illetve Andy Roddick. Az amerikai tornán meglepetésre máris búcsúzott a hetedik helyen rangsorolt Mardy Fish.

Andy Roddick honfitársán, Robby Gineprin gázolt át 6:2, 6:3-ra, 11 ászt ütött és egy kettőshibát sem vétett a Racqet Clubban, Memphisben. Alig több, mint egy óráig tartott a meccs, első szervából összesen nyolcszor vesztett pontot Roddick.

“Életem legjobbját nyújtottam. Egyszerűen minden bejött, minden tenyeresem ült. Ennyire egyszerű játék a tenisz, bárcsak mindig így menne a játék” - lelkendezett a világranglista hatodik amerikai a mérkőzés után.

A tornán meglepetésre máris búcsúzott a hetedik helyen rangsorolt Mardy Fish, Cristophe Rochusnak esett áldozatául.

Marseille-ben Novak Djokovics a nyolc közé jutott, egymás után harmadik negyeddöntője következik Mischa Zverev ellen. A szerb a cseh Jan Hernychet fektette két vállra két szettben, négy francia: Gilles Simon, Jo-Wilfried Tsonga, Julien Benneteau és Michael Llodra is csatlakozott a negyeddöntősökhöz csütörtökön.