Kiesett Venus Williams!

Szerző: shLétrehozva: 2010. május 30. 15:05
Idén sem lesz Roland Garros-bajnok a második kiemelt amerikai Venus Williams, aki két szettben szenvedett vereséget az orosz Nagyja Petrovától a negyedik fordulóban vasárnap.

Már a nyolcaddöntőben megállították a francia nyílt teniszbajnokságon Venus Williamst, aki egyébként úgy tervezte, 2002 után másodszor döntőbe jut a tornán.

A második körben Szávay Ágnest búcsúztató Petrovának azonban egy percre sem hagyott ki a koncentrációja a szeles időben, a második játszmában 0:2-ről is simán fordítani tudott, s másfél óra alatt legyőzte a hétszeres GS-bajnokot.

Petrova - aki a 16 közé jutásért három meccslabdát hárítva nyert a francia Rezai ellen - honfitársával, Jelena Gyementyjevával mérkőzik a negyeddöntőben.