Bepisilt a labdaszedő fiú, állt a meccs

Szerző: shLétrehozva: 2010. január 20. 17:07
Az Australian Open keddi játéknapján egy kis közjáték miatt közel negyven percig szünetelt a játék Donald Young és Christophe Rochus mérkőzésén a 10-es pályán: az egyik labdaszedő kisfiú ugyanis bepisilt.

A baleset után keresni kellett valakit a kisfiú helyettesítésre, illetve fel kellett takarítani a pályát, ezért tartott több mint félóráig a kényszerszünet.

Young - aki végül négy szettben nyerte meg a mérkőzést és jutott a második fordulóba elmondta, hogy fűrészporral tisztították a pályát majd ventillátorral szárították meg.

Marcos Daniel egy szurkolóval verekedett
A brazil Marcos Daniel 7:5, 6:3, 6:1-ra kikapott Alejandro Falla-tól az első fordulóban, majd a meccs után egy kolumbiai szurkolóval került összetűzésbe. A néző kötekedett a dél-amerikaival, de az ügyben a melbourne-i rendőrség is nyomoz, miután a szurkoló feljelentést tett a teniszező ellen. Az Australian Open szervezői csütörtökre ígértek állásfoglalást.