Babos Tímea párosban versenyben maradt

Szerző: SHLétrehozva: 2012. május 30. 16:31
Babos Tímea, miután egyesben kikapott a Roland Garros első körében, párosban a tajvani Hszie Su-vej oldalán legyőzték első ellenfelüket, egy francia párost.

A Roland Garros női páros versenyeinek első körében a Babos Tímea - Hszie Su-vej kettős két sima szettben győzte le az Alize Cornet - Virginie Razzano kettőst, akik szabadkártyűval indultak az év második Grand Slam versenyén.

Érdekes, hogy mindkét játékos egyéniben már a világranglista legjobb húsz játékosa közé is bejutott korábban, Alize Cornet-nak 11., Virginie Razzanónak pedig a 16. volt a legjobb eredménye. ráadásul egyesben kiütötte a mindig esélyes Serena Williamset is.

A következő körben azonban sokkal nehezebb dolga lesz a magyar-tajvani duónak, ugyanis a negyedikként kiemelt Sara Errani-Roberta Vinci párossla találkoznak, akik idén bombaformában teniszeznek együtt, a madridi és római salakos tornákat is megnyerték.

2012-ES FRANCIA NYÍLT TENISZBAJNOKSÁG, ROLAND GARROS
NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ
Babos Tímea, Hszie Su-vej (magyar, tajvani) - Alize Cornet, Virginie Razzano (mindkettő francia) 6:3, 6:1