Négycsillagos Fenerbahce-diadal

Szerző: shLétrehozva: 2009. február 28. 20:10
A listavezető Sivasspor kétszer is megszerezte a vezetést a Fenerbahce katlanjában a Türkcell Süper Lig 22. fordulójában, mégis üres kézzel, 4-2-es vereséggel a tarsolyában távozott a Sükrü Saracoglu Stadionból.

TÜRKCELL SÜPER LIG, 22. FORDULÓ:
Fenerbahce-Sivasspor 4-2 (U. Boral 4., 34., Semih 27., Lugano 77., ill. M. Yildiz 3., Sözgelmez 25.)

A Sivasspor listavezetőként utazott Isztambulba, és ehhez méltóan kezdte a mérkőzést: három perc sem telt bele, mikor Mehmet Yildiz előnyhöz juttatta a vendégeket.

A Fener gyorsan egyenlített, ám szomorúan vehette tudomásul, hogy huszonöt perc játék után ismét a sivasiak vezettek.

A hazaiak azonban megemberelték magukat, és hét perc leforgása alatt fordítottak Semih Sentürk és Ugur Bural góljával.

A 34 percnyi őrült rohanás után némileg lehiggadtak a kedélyek, a végén azért Diego Lugano biztos, ami biztos, megszerezte csapata negyedik találatát.

A sárga-feketék három pontjukkal feljöttek a tabella negyedik helyére, a bajnokságot továbbra is a Sivasspor vezeti a Besiktas és a Trabzonspor előtt.