Lemondott a Roma legendája

Szerző: shLétrehozva: 2010. február 9. 13:33
Lemondott posztjáról Giuseppe Giannini, az olasz másodosztályú Gallipoli Calcio vezetőedzője. A távozás hátterében a Filkor Attilaklubjának, a Serie B újoncának pénzügyi gondjai állhatnak, október óta nem kaptak fizetést a játékosok.

Giannini a Grosseto elleni hazai bajnoki (2-2) után nyújtotta be lemondását, teljes edzői stábjával együtt távozik.

A hétfői találkozó meglehetősen botrányosra sikerült, a játékosok az első percben "40 másodperces néma csenddel", a központi tribünnek hátat fordítva tüntettek a vezetőség ellen. Filkor Attila csereként jutott játéklehetőséghez az utolsó negyedórában.

Giannini - akit a félidőben kiállítottak a bíró inzultálásáért - a lelátón csúnyán összeveszett Daniele D'Odorico elnökkel, majd lemondott. Négy meccses eltiltást kap kiállításáért.