Ezt elszórakozta a Juventus

Szerző: SHLétrehozva: 2015. február 15. 22:38
Arturo Vidal lábában maradt a győztes gól a Juve cesenai, vasárnap esti vendégjátéka alkalmával, a chilei ugyanis mellélőtte a Fernando Llorente által kiharcolt büntetőt a 82. percben, 2-2-es állásnál. Az elején nagy meglepetésre a kiesőjelölt jutott vezetéshez a listavezető ellen, aztán bár hat perc alatt fordított a Juve (G.: Morata, Marchisio), a második félidőben is hálóba kellett nyúlnia Gianluigi Buffonnak Franco Brienza kapásgólja után. Maradt a hétpontos differencia a Juve és a Roma között.

SERIE A, 23. FORDULÓ
CESENA-JUVENTUS 2-2 (1-2)

A Juve összeállítása: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Ogbonna, Evra - Pogba (Pereyra, 75.), Pirlo, Marchisio - Vidal (Coman, 88.) - Llorente (Pepe, 88.), Morata.

G.: Djuric (18.), Brienza (70.), ill. Morata (27.), Marchisio (33.)

A GÓLOK:

Cesena 2 - 2 Juventus -  Serie A - Highlights... by Football--Live

VIDAL KIHAGYOTT BÜNTETŐJE:

Vidal Penalty Miss Cesena 2 - 2 Juventus Serie... by goals5

Korábbi eredmények: Roma-Parma 0-0, Atalanta-Inter 1-4, Genoa-Verona 5-2, Udinese-Lazio 0-1, Torino-Cagliari 1-1, Chievo-Sampdoria 2-1, Milan-Empoli 1-1.