Eltűnhet a Juve a Roma horizontján

Szerző: SHLétrehozva: 2015. január 25. 22:55
Igazságos döntetlen született az olasz bajnokság vasárnap esti slágermeccsén, a Fiorentina-Román, a 20. fordulóban. Az első félidő a liláké volt, akik már a 19. percben változtattak az álláson a hétközben, a kupában duplázó Mario Gomez révén. Egy másik Roma jött ki azonban a folytatásra, Iturbe és Ljajics hamar összehozta az egyenlítő gólt, amelyet akár újabb is követhetett volna. Tottiék újabb botlása következtében már hét pont a kétszeres címvédő, éllovas Juventus előnye a Farkasokkal szemben.

SERIE A, 20. FORDULÓ
FIORENTINA-ROMA 1-1 (1-0)
Firenze, Artemio Franchi, vezette: Luca Banti.

FIORENTINA: Tatarusanu - Tomovics, Gonzalo Rodríguez, Basanta - Joaquín, Mati Fernández (Kurtic, 63.), Pizarro, Borja Valero, Pasqual (Marcos Alonso, 70.) - Cuadrado, Gomez (Babacar, 78.). Vezetőedző: Vincenzo Montella.

ROMA: De Sanctis - Florenzi, Manolasz, Yanga-Mbiwa, Holebasz - Nainggolan, De Rossi, Strootman (Pjanic, 34.) - Iturbe, Totti (Destro, 79.), Ljajics (Maicon, 87.). Vezetőedző: Rudi Garcia.

G.: Gomez (19.), ill. Ljajics (49.)

Sárga lap: Pizarro (57.), Cuadrado (91.), ill. Holebasz (23.), Yanga-Mbiwa (25.)

A GÓLOK:

Korábbi eredmények a játéknapról: Inter-Torino 0-1, Juventus-Chievo 2-0, Sampdoria-Palermo 1-1, Parma-Cesena 1-2, Verona-Atalanta 1-0.