A Chelsea félóra alatt elérte célját

Szerző: SHLétrehozva: 2014. november 22. 18:21
A Chelsea átmenetileg hétpontosra növelte előnyét a Premier League-ben, José Mourinho és tanítványai elmondhatják magukról hogy klubrekordot jelentő, 12 meccses veretlenségi szériával kezdték a szezont. Diego Costára nagyon figyeltek a WBA-védők, mégis villanni tudott az ügyeletes gólfelelős a 11. percben, aztán Eden Hazard Cesc Fabregas passzát követően növelte a fórt, és Claudio Yacob veszélyes belépő miatti kiállítása után minden el is dőlt a Stamfordon az első félóra végére. A harmadik helyen álló, címvédő Manchester City tartja a tisztes távolságot, hiszen fordítani tudott hazai környezetben, a Swansea-vel szemben.

PREMIER LEAGUE, 12. FORDULÓ
CHELSEA-WEST BROM 2-0 (2-0)

A Chelsea összeállítása: Courtois - Ivanovics, Cahill, Terry, Azpilicueta - Matics, Fabregas - Willian (Ramires, 86.), Oscar (Rémy, 79.), Hazard - Diego Costa (Drogba, 84.).

G.: Diego Costa (11.), Hazard (25.)

Piros lap: Yacob (29.)

Chelsea 2:0 West Brom Full Highlights --England... by livegoals1

MANCHESTER CITY-SWANSEA 2-1 (1-1)

A City összeállítása: Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Navas, Fernandinho (Fernando, 88.), Yaya Touré, Nasri (Milner, 79.) - Jovetics (Lampard, 70.), Agüero.

G.: Jovetics (19.), Yaya Touré (62.), ill. Bony (8.)

Manchester City 2:1 Swansea City Full... by livegoals1

Az összes szombati eredmény: Chelsea-WBA 2-0, Man. City-Swansea 2-1, Newcastle-QPR 1-0, Stoke-Burnley 1-2, Leicester-Sunderland 0-0, Everton-West Ham 2-1, Arsenal-Manchester United 1-2.