Szabóky Marci tovább menetel

Szerző: SHLétrehozva: 2012. augusztus 6. 10:21
Július 29-én, rendhagyó módon vasárnap, került megrendezésre a Griff HandyCap squash körverseny 3. fordulója. A múltkorihoz képest most a mezőny "szerényebb" volt, hisz nem volt jelen Colin White (ESF Level 1 edzőképzést tartott) és Török András is lemondta a versenyt az utolsó pillanatban.

Így is olyan profik jöttekel, mint Szabóky Márton, Gubi Ramón és Varga Adrián. A verseny a sok nevező és a párhuzamosan zajló ESF edzőképzés miatt igen hosszúra sikeredett, ez idő alatt viszont rendkívül színvonalas meccseket láthattunk.

Már rögtön a negyeddöntő egy fordulatos és izgalmas meccset hozott Bíró Balázs és

Gubi Ramón részvételével, aki kis híján kiesett Balázs fantasztikus játékának köszönhetően, végül 3 rendkívül szoros szettben továbbjutott. Balász ezután az 5. helyen végzett, Ramón pedig váratlanul kikapott Varga Adriántól, így most a döntőben Varga Adrián és Szabóky Márton találkozott.

Viszonylag sima meccsen 2-0 arányban Marci diadalmaskodott, így megint győzedelmeskedni tudott már meg szokott módon.

A bronzért Ramón és Bíró Mihály játszott izgalmas és nagyon szoros meccset, végül Ramón győzött, így ő lett a harmadik.

A vigaszág első helyéért Horváth István és Michaletzky Máté játszotta a nap utolsó meccsét, végül István nyert 2-1 arányban.

Összegezve nagyon izgalmas, pörgős és fordulatos verseny volt, mindenkit szeretettel várunk a hasonló színvonalú következő fordulóra.