Arannyal kezdett a Bátorfi-KTK Tihanyban

Szerző: shLétrehozva: 2011. március 20. 21:49
Új csapata, a Bátorfi-Agria KTK színeiben az U23-as időfutam bajnok, Fejes Gábor nyerte a Félsziget Kupát Tihanyban, ami évek óta a hivatalos évadnyitó verseny Magyarországon.


Fotó: Tirszin János - X-iont

Szerencsére vasárnapra a nap kisütött, de hidegben és erős szélben kellett teljesíteni a mezőnynek a hat 12 kilométeres kört a Tihanyi-félszigeten, ennek ellenére nagy (nemzetközi) mezőny gyűlt össze, az országútisok mellett hegyikerékpárosok, például Buruczki Szilárd, Benkó Barbara, Gulyás Ádám is indultak.

Fejes Gábor rövid beszámolója a versenyről:

"A második körben a csapatunkból Kónya Tomi megszökött, és két körön keresztül ment egyedül, mi csak kontrolláltunk. Végig egyenletes tempót ment a mezőny. Utolértük Kónyát, de ezután is csak elöl kellett menni, figyelni a lószok összetételét de lényegében ha ment egy aegonos, nem kellett kétségbe esni, mert a többi aegonos felhúzta rá a sort... Végig elöl helyezkedtem, figyeltem mikor kezdenek fáradni. Az utolsó előtti körben jött el a pillanat, érdekes módon a 71-es felé vezető lejtő alján. Elszöktem én, Specziár Viktor, Molnár Pisti. Együtt tempóztunk az utolsó körig mikor az emelkedő alján még felért ránk a Szórádi Balázs. Mentünk még pár száz métert, ekkor meglószoltam őket a meredeken, egyedül elnyomtam a célig és hazaértem."

Fotók a versenyről IDE KATTINTVA tekinthetők meg.

Tirszin János - X-iont
  Fotó: Tirszin János - X-iont
EREDMÉNYEK:
Helyezés Név Egyesület Eredmény
F 1      
1 Petróczy Bálint Salgótarjáni HKE 00:36:10.35
2 Fábián Csongor SzSzKE 00:40:29.35
3 Schneider Sebestyén SzszKE 00:40:33.10
4 Bányai Noel PCCC 00:42:24.96
F 2      
1 Nusser Roland MTE 00:29:22.99
2 Fábián Ábel szSzKE 00:29:25.49
3 FAZEKAS KEVIN   00:29:25.97
4 Gyöngyösi Kevin KSI 00:29:27.72
5 Szilágyi László Bianchi Club KE 00:29:40.97
6 Istlstekker Zsolt Szekszárdi Kerékpáros S.E. 00:29:50.22
7 Balogh Tamás Siófoki KSC 00:30:36.97
8 Szabó PATRIK SZSZKE 00:30:45.71
9 Szarka Gergely   00:31:36.71
10 Sándor Tamás Salgótarjáni HKE 00:31:37.21
11 Fekete Richard Siófoki KSC 00:34:06.82
12 Székely Kolos ELTE BEAC Polythlon 00:34:12.14
13 Laczkó Soma Salgótarjáni HKE 00:34:30.11
14 Zongor Zalán Bakony Bike K.E. 00:34:41.86
15 Nagy Bertalan FSZSE 00:36:24.35
F 3      
1 Kiss Máté Szekszárdi Kerékpáros S.E. 00:44:43.73
2 Rózsa Balázs KSI Schwinn-Csepel SE 00:44:44.23
3 Lengyel Zoltán   00:44:44.71
4 BEM NORBERT JÁNOS sonepar ute 00:44:45.46
5 Bányai Dominik PCCC 00:44:46.96
6 Gulyás Márk Bianchi Club KE 00:44:47.46
7 Móricz Dániel KSI Schwinn-Csepel Se 00:44:48.20
8 PÁPAI ÁDÁM POSTÁS SE. 00:44:49.20
9 Böröcz Bence Siófoki KSC 00:44:57.45
10 Székely Benedek ELTE BEAC Polythlon 00:44:58.07
11 Szabó Norbert MTE 00:46:52.70
12 Petrus Patrik Bianchi Club KE 00:46:53.20
13 Mihály Dénes KSI 00:46:54.20
14 Jakubovics István Salgótarjáni HKE 00:46:54.93
F 4      
1 Kiss Ákos Szekszárdi Kerékpáros S.E. 01:34:57.68
2 Pelikán János Cube Balaton Team 01:35:00.77
3 Meggyesi Gergő LTV-racing 01:35:02.79
4 MAGAS DÁVID KSI SE 01:35:06.69
5 Veres Marcell karbona 01:35:07.38
6 Nagyernyei Bence szSzke 01:35:08.50
7 Barkoczi István Pottóspec 01:35:09.92
8 Mogyorósi Máté FTC Kerékpár Kft. 01:35:10.74
9 Bedike Marcell KSI SE 01:35:11.99
10 Varga Péter RSC ARBÖ Südburgenland 01:35:16.87
11 Canning Chris KSI 01:35:19.72
12 Petrik Gergő KSI SE 01:35:40.64
13 Nemeth Csaba RSC ARBÖ Südburgenland 01:43:00.64
14 Székely Gellért ELTE BEAC Polythlon 01:46:00.65
15 Bakosi Nándor Ksi SE 01:46:01.31
16 Hajzser Máté Salgótarjáni HKE 01:46:42.25
17 Hornung András VKE Nelson-Aminostar 01:46:51.29
18 Bodnar Krisztian RSC ARBÖ Südburgenland 01:51:32.71
19 Varga Péter Tamási KE 02:00:56.10
20 Nagy Ákos Esztergomi Küllőszaggtók 02:20:55.20
  Székely Barnabás    
  Akács István KSI SE  
  MÉSZÁROS VALENTIN GREEN METEOR  
F 5      
1 Fejes Gábor Team Bátorfi AKTK 01:52:56.86
2 Imrek Christopher Die NÖ Radunion 01:53:04.10
3 PALOTAI PÉTER TYROL-TEAM RADLAND TIROL 01:53:05.29
4 BISCHOF BÁLINT   01:53:05.95
5 Molnár István AEGON Cycling Team 01:53:06.10
6 Búr Zsolt Bringabanda SC - SWAT 01:53:08.43
7 PAWLIK ATTILA POSTÁS SE. 01:53:08.49
8 DÉVAI DÁNIEL CERVELO TEM PROLOG 01:53:08.61
9 Bóta Gergő velo.hu 01:53:11.41
10 Kutács Zsolt AEGON Cycling Team 01:53:12.12
11 Kocsis Tibor SzSzKE 01:53:13.17
12 SZABÓ PÉTER POSTÁS SE 01:53:13.43
13 Tóth Norbert Team Bátorfi AKTK 01:53:13.93
14 DANCS MÁRTON POSTÁS SE. 01:53:13.93
15 HERBÁNSZKI PÉTER POSTÁS SE 01:53:14.43
16 Süle Róbert KTM Team Erste Leasing 01:53:15.18
17 LANGÓ ZOLTÁN POSTÁS SE 01:53:17.68
18 Stoiber Lukas   01:53:17.68
19 Mester Péter Peppe KSE 01:53:18.43
20 Pályi Csaba AEGON Cycling Team 01:53:19.18
21 MACSUGA JÁNOS POSTÁS SE 01:53:19.42
22 Szakács Milán Pottóspec 01:53:20.17
23 Kiss Gergely AEGON Cycling Team 01:53:20.67
24 Pintér Tamás AEGON Cycling Team 01:53:21.42
25 Kovács Gábor Pottóspec 01:53:21.92
26 Gulyás Ádám LTV Merida Racing 01:53:22.67
27 Borsányi Dániel Pottóspec 01:53:27.67
28 Lőrincz Gergely Blue Scorpions 01:53:30.65
29 Vigh Zoltán AEGON Cycling Team 01:53:50.98
30 Pangl Ádám FSZSE 01:54:37.90
31 Mesa-Mayo András AEGON Cycling Team 01:54:39.65
32 BENŐCS ZOLTÁN CERVELO TEM PROLOG 01:54:44.64
33 Bozó Lajos FTC Kerékpár Kft. 01:58:46.60
34 Csontos László salgótarjáni hke 02:01:18.35
35 Hollosi Balázs peppe kse 02:04:01.09
36 Jáky Péter   02:04:47.34
37 Pintér Kolos KTM Team Erste Leasing 02:05:22.57
38 Kiss Áron Mátra Biker SC 02:05:24.32
39 Gál Attila   02:05:28.81
40 Keszthelyi Dániel AEGON Cycling Team 02:05:30.56
41 Márkus János VKE-Nelson-Aminostar 02:05:34.04
42 Pálmai Zsolt Market Hungarian Cycling Team 02:05:36.54
43 Holló Botond   02:09:20.51
44 Borbély Gábor Mátra Biker SC 02:09:47.26
45 Czmorek Zoltán Team Bátorfi AKTK 02:09:52.01
46 Cser Gábor AEGON Cycling Team 02:09:52.25
47 Berki Csaba Orosházi Kerékpárosok Érdekvédelmi Egyesülete 02:09:53.25
48 Hűvösvölgyi Márton   02:09:53.50
49 Németh Béla VKE-Nelon Aminostar 02:10:01.00
50 Móricz Tamás AEGON Cycling Team 02:10:07.73
51 Ladila Kornél Kaposvári AC 02:10:09.98
52 Kubicza Norbert   02:12:25.73
53 Egervári Gergely Peppe KSE 02:16:01.95
54 Monostori Ákos   02:20:02.45
55 Nagy Zoltán   02:24:35.43
56 Kiss Tamás Cube Balaton Team 02:33:14.17
57 Bartkó Zoltán Salgótarjáni HKE 02:46:08.40
58 Szűcs Gergő Salgótarjáni HKE 02:54:28.06
59 Dévai Ákos Fillari Team Budaörs 02:04:53.07
60 Borsós Tibor ELTEBEACPolythlon 02:24:57.17
  Simon Balázs AEGON Cycling Team  
  Szabó-Biczók Márton AEGON Cycling Team  
  Hegyi Emil AEGON Cycling Team  
  Molnár Ádám Team Bátorfi AKTK  
  Bocskai Dániel Team Bátorfi AKTK  
  Szipőcs Levente    
  Enyedi Ferenc Bakony Bike K.E.  
  PUSZTAI CSABA BVSC  
F 6      
1 Specziár Viktor Cube Balaton Team 01:53:03.16
2 Steig Gábor Szekszárdi Kerékpáros S.E. 01:53:05.57
3 HEMMERT JÁNOS CERVELO TEAM PROLOG 01:53:06.55
4 Buruczki Szilárd Kőbánya TC SE 01:53:07.37
5 BOHÁCS ROLAND POSTÁS SE. 01:53:08.52
6 Horváth Zoltán   01:53:08.83
7 Vörös Ferenc   01:53:09.05
8 Arany Gábor Cube Balaton Team 01:53:09.80
9 Török Zoltán AEGON Cycling Team 01:53:10.05
10 Kiskó Gábor Bianchi Club KE 01:53:10.60
11 Rónaszéki István   01:53:12.92
12 Kónya Tamás Team Bátorfi AKTK 01:53:13.14
13 Makács Gábor TestBike.hu 01:53:13.93
14 HUBERT FERENC G.F.R. SUPERSONIC 01:53:14.68
15 BACSEK ZOLTÁN BIONDO BIKE CLUB 01:53:15.43
16 Dányi Pál atlantis casino 01:53:16.18
17 Müllner Zoltán Cube Balaton Team 01:53:16.18
18 Verebélyi Viktor AEGON Cycling Team 01:53:16.68
19 Bellus Áron Go Fast- Bikeexpress 01:53:17.18
20 Szilágyi Péter Pál   01:53:19.42
21 Veingartner Balázs Balaton Party KE 01:53:21.17
22 KOVÁCS ROLAND POSTÁS SE 01:53:21.92
23 Nagy Gábor   01:53:22.42
24 Lengyel Gábor Team Bátorfi AKTK 01:53:44.12
25 Szabó Tamás Cube Balaton Team 01:53:44.65
26 HAVAS PÉTER CSERVELO TEAM PROLOG 01:54:33.90
27 Hajba Szilárd LuK Savaria 01:54:36.65
28 Gyerkes Péter Market Hungarian Cycling Team 01:54:37.65
29 Lörincz Péter Bakony Bike K.E. 01:54:38.15
30 Berkes Mészáros János Meditech sc 01:54:39.15
31 Csaszér Róbert atlantiscasino 01:54:39.40
32 Dallos Kornél Tatanka Racing Team 01:54:39.65
33 NAGY JÓZSEF CSERVELO TEM PROLOG 01:54:43.40
34 Simon Péter Market Hungarian Cycling Team 01:54:43.64
35 Tóth Attila Cube Balaton Team 01:54:45.14
36 Huszár Péter AEGON Cycling Team 01:55:15.89
37 Balás Gergely AEGON Cycling Team 01:55:16.12
38 Petró Károly   01:56:31.37
39 Molnár Tamás AEGON Cycling Team 02:02:24.10
40 Januskó Zsolt Szekszárdi Kerékpáros S.E. 02:02:40.35
41 Filó András Budai Sziklák 02:02:51.10
42 Simon György Market Hungarian Cycling Team 02:04:04.34
43 Dr. Molnár Krisztián RLC-Mörbisch 02:04:45.09
44 Pogány Tamás Vke-Nelson Aminostar 02:04:50.09
45 Nógrádi Balázs   02:05:26.81
46 Nagy Péter Salgótarjáni HKE 02:05:32.06
47 Ihász Róbert Pécs Városi KK 02:05:35.29
48 Rózsás Attila Peppe KSE 02:05:50.29
49 Schettrer Zoltán Szerpentin 02:05:54.04
50 Pintér Loránd   02:08:20.78
51 Németh Viktor BVKK 02:09:00.53
52 Imre Zsolt Blue Scorpions 02:09:47.26
53 Nagy Ákos Tamási KE 02:09:54.03
54 Bende Péter ZKSE 02:09:54.50
55 Barna Sándor   02:09:54.75
56 Németh Zoltán AEGON Cycling Team 02:09:55.00
57 Arany Róbert Saxum Greenzero 02:09:56.50
58 Bokros Manassé VKE-Nelson Aminostar 02:10:00.50
59 Magyar László Peppe KSE 02:10:00.50
60 Csontos Gábor Market Hungarian Cycling Team 02:10:01.50
61 Antal Attila   02:10:02.25
62 Firnstál Gábor AEGON CyclingTeam 02:10:10.48
63 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 02:10:11.23
64 Czikornyay Péter   02:15:09.71
65 Solti Ferenc   02:15:10.96
66 Szajdán Zsolt   02:15:11.96
67 Tóth Szilárd   02:15:13.46
68 Skellecz Szabolcs   02:15:21.45
69 Melegh László   02:15:23.20
70 Juhász Péter Mazsola KSE 02:24:17.95
71 Budai Sándor ASE 02:24:24.93
72 Fürstner Balázs   02:24:30.43
73 Kelemen Ferenc Szerpentin 02:24:31.18
74 RENDESSY ROLAND BIANCHI CLUB KE 02:24:35.92
75 Fenekes Zsolt   02:31:19.92
76 Fekete Itvan   02:38:56.17
77 Farkas András   02:41:35.15
78 Hegyi István   02:42:33.15
79 Hettich Zsolt Mátra Biker SC 02:59:59.06
80 Czakó Péter Mátra Biker SC 02:59:59.06
81 Cseh András    
82 Madocsai Tamás    
83 Tirszin Robin AEGON Cycling Team  
84 Nagy Attila    
85 Steiner György Team Bátorfi AKTK  
86 Pordány Botond SZINGO  
87 Somogyi Péter AEGON Cycling Team  
  Ördög Krisztián Team Bátorfi AKTK  
  Tarcsay Gergely Peppe KSE  
  Printz Ákos Peppe KSE  
  Komjáthy András Peppe KSE  
F 7      
1 Vaskó József Cube Balaton Team 01:35:00.47
2 Schneider Gábor SzSzKE 01:35:04.23
3 Borbély György AEGON Cycling Team 01:35:05.94
4 Király Zoltán Team Bátorfi AKTK 01:35:06.96
5 Bakos András Bakony Bike K.E. 01:35:10.61
6 Specziár András Bakony Bike K.E. 01:35:17.39
7 Viszlai Igor piko-bike komarno 01:39:05.60
8 Ormánközy Zoltán Cube Balaton Team 01:40:03.24
9 Kiss Zoltán SKSC 01:42:50.94
10 Balázs Tibor SzSzKE 01:43:00.97
11 Vörös Csaba Szerpentin 01:43:11.39
12 Kolb Tamás Blue Scorpions 01:43:13.16
13 Éger Zoltán   01:43:18.87
14 Kindl Gábor Spuri SC 01:43:26.94
15 Takács Péter Mazsola Kse 01:46:21.43
16 Szekeres Tamás   01:46:24.45
17 Illes Attila   01:46:30.92
18 Szűcs Ferenc Peppe KSE 01:46:31.58
19 Loránd Imre KTM Team Hungary 01:46:32.79
20 Kósa Csaba Blue Scorpions 01:46:46.27
21 Egervári Attila222 giant gyömrő 01:46:48.29
22 Rónay Tamás Salgótarjáni HKE 01:46:50.23
23 Ehring Björn   01:46:52.75
24 Bergmann Péter Cédrus 01:46:54.83
25 Bali Sándor   01:52:47.16
26 Bruckner Ferdinand   01:53:37.50
27 Ecsedi Péter ASE KERÉKPÁR 01:54:51.14
28 Gyenes Istvan Giant Gyömrő 01:54:52.14
29 Demel Christoph   01:54:55.37
30 Enyedi Róbert   01:57:46.37
31 Antal Balázs Mazsola KSE 01:57:55.12
32 Nagy László Bakony Bike K.E. 01:58:10.87
33 Tar Zoltán Bakony Bike K.E. 01:58:35.60
34 Sikari Gábor   02:00:19.10
35 MÉSZÁROS JÁNOS GREENMETEOR 02:05:23.32
36 Gönczy István Giant Gyömrő 02:10:48.98
37 Mihályffy Zsolt   02:24:06.20
38 Antal Peter   02:25:24.17
39 Bódis Péter   02:38:44.92
40 Lukács István Cédrus 02:41:35.15
41 Nagy Attila   02:44:48.15
42 Szobonya Csaba   02:47:09.65
43 Oláh György   03:17:03.58
  Szekely˛ Attila    
  Dragovits András    
  Nóga László Balaton-Party KE  
F 8      
1 Erb Zsolt   01:16:41.84
2 BENEDEK ISTVÁN   01:17:50.59
3 Papp Zoltán KARBONA 01:21:51.59
4 Huszar Laszlo karbona 01:21:53.34
5 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. 01:33:33.35
6 Simó László Mátra Biker SC 01:34:06.84
7 Tóbiás Sándor Bakony Bike K.E. 01:34:11.84
8 Tóth Imre   01:42:46.14
9 Orosz Mihály oromi sc 01:46:20.20
10 Dr. Nyitray László BEAC-Polythlon 01:46:30.39
11 Kardos Tibor   01:46:56.55
  Canning Mark    
  Brozovácz László Pécsi Junior KE  
F 9      
1 Tuharsky Jan karbona 00:49:11.68
2 Sztruhár József Mátra Biker SC 00:49:16.93
3 Holló Ferenc WRT 00:52:35.95
4 Andristyák József Blue Scorpions 00:52:37.43
5 Dr. TOTH Laszlo   00:55:29.68
6 Vida Mihály Bakony Bike K.E. 00:59:50.70
7 Brandhuber Károly   01:08:19.21
8 Kuti Géza Team Bátorfi AKTK 01:09:37.21
N1      
1 Imrek Tatjana RSC ARBÖ Südburgenland 00:32:06.69
2 Király Dóra Salgótarjáni HKE 00:34:19.11
3 Buzsáki Virág PCCC 00:40:49.33
N2      
1 Király Kinga Salgótarjáni HKE 00:44:51.70
2 Fuchs Renáta   00:44:54.95
3 Wohlmutter Alexandra mte 00:51:43.45
4 Herczeg Judit Salgótarjáni HKE 00:54:39.93
5 Laczkó Franciska Salgótarjáni HKE 01:01:46.45
  Eberhardt Verena RSC ARBÖ Südburgenland 00:23:35.13
N3      
1 Benkó Barbara focus-mig 01:17:01.84
2 KIRÁLY MÓNIKA MTE 01:17:54.34
3 Módos Gabriella Merida Maraton Team-CST 01:24:52.09
4 Lovas Kata Mátra Biker SC 01:33:32.10
5 Horváth Ágnes Balaton Party KE 01:34:07.34
6 Gyurján Adrienn GIANT-GYÖMRŐ 01:37:15.22
7 Révész Anikó szegedi ksc 01:41:55.87
8 Kéri Zsófia LTV Merida Racing 01:44:17.29
9 Tamási Ivett Bakony Bike K.E. 01:48:31.83
10 Fülöp Anikó ASE Kerékpár 01:51:56.96
11 Budai Beáta Mátra Biker SC 01:51:57.32
12 Lőrincz Andrea Mátra Biker SC 01:52:18.26
13 BUDAI ANITA MÁTRA BIKER 01:52:37.76
14 Felföldi Viktória VKE NELSON-Aminostar 01:58:19.62
16 Glázer Dóra   02:14:19.48
17 Tóth Imréné Kati   02:32:29.17
  Albert Katalin KTM Team Hungary ?

 

Hozzászólások