A Kobra volt a leggyorsabb az Alpokban

Szerző: shLétrehozva: 2010. július 6. 11:51
Riccardo Ricco nyerte az Osztrák Körverseny második szakaszát, amivel idei 4. győzelmét szerezte meg.

A Landeck és Kitzbühler közötti 173,9 kilométeres hegyi etapon a Kobra az utolsó kilométereken támadott, és közel egy percet vert a második-harmadik helyen befutó Carmiooro-kettősre, Emanuele Sellára és Sergio Pardillára. Természetesen ezzel összetettben is átvette a vezetést. Bodrogi László 9:41 percet kapott, ami a 71. helyre volt elég.

„Nagyon jó érzés itt nyerni, a Horn egy kultikus emelkedő. Azért jöttem, hogy megnyerjem ezt a versenyt. Azt hiszem, megmutattam, hogy visszatértem, és azt is, hogy egyre jobb vagyok.” – nyilatkozta Ricco.