Szlovénia csak felhergelte Angliát

Létrehozva: 2014. november 15. 19:55
Anglia negyedik mérkőzését is megnyerte az Európa-bajnoki selejtezők E-csoportjának 4. fordulójában, miután hátrányból fordítva 3-1-re végzett Szlovéniával. A vendégek első kapura tartó lövésükből vezettek az 57. percben, de alig negyedórával később már szinte véget is ért számukra a találkozó. Wayney Rooney büntetőből betalálva ünnepelte 100. válogatott meccsét, míg az Arsenalban remeklő Danny Welbeck duplázott. A G-csoport rangadóján Ausztria a hajrában győzte le Oroszországot és továbbra is veretlen, Liechtenstein kisebb meglepetésre elhozta a pontokat Moldovából, míg San Marino 2001 óta először nem kapott ki tétmérkőzésen.

EB-SELEJTEZŐK, 18 ÓRÁS VÉGEREDMÉNY:

Ausztria-Oroszország 1-0, Luxemburg-Ukrajna 0-3, Moldova-Liechtenstein 0-1, San Marino-Észtország 0-0.

Anglia-Szlovénia 3-1

All Goals - England 3-1 Slovenia - 15-11-2014... by VideoRE