Nyíregyházán javított a Győr

Szerző: SH/MTILétrehozva: 2014. szeptember 20. 16:22
A Győr 3-2-re diadalmaskodott Nyíregyházán a labdarúgó NB I nyolcadik fordulójának szombati első meccsen.

Egy kontrából gyorsan gólt kapott a Nyíregyháza, Rudolf találatára azonban még volt válaszuk a hazaiaknak Pákolicz révén. A következő győri találat után viszont már nem tudott egyenlíteni a Nyíregyháza. A félidő végéig ugyan mindkét csapatnak több lehetősége adódott még a gólszerzésre, de maradt a győri előny.

A szünetben kapust cserélt a Nyíregyháza, a magát rosszul érző Balogh helyére Ovszijenko állt be. A győriek tovább támadtak és Priskin megmozdulása után sikerült növelniük az előnyüket. A Nyíregyháza aztán többször is eljutott a győriek kapujáig, végül Bajzát gólja jelentette a szépítést a hazaiak számára. A hajrában több nagy nyíregyházi lehetőség maradt ki, Rudolf révén pedig a győriek is növelhették volna előnyüket, de az eredmény már nem változott.

LABDARÚGÓ NB I, 8. FORDULÓ:

Nyíregyháza-Győr 2-3 (Pákolicz 18., Bajzát 69., ill. Rudolf 8., 32., Priskin 51.)