Messi-dupla, de feltűnt egy új sztár

Létrehozva: 2014. augusztus 24. 22:50
A Barcelona egy félidőt emberhátrányban futballozva is tükörsima 3-0-s győzelmet aratott az Elche ellen a La Liga 1. fordulójában. A katalánok két kapufát lőttek az első félidőben, mire Lionel Messi feltörte a reteszt, ám a meccs úgy tűnt, hirtelen óriási fordulatot vehet, hiszen Javier Mascheranót utolsó emberként történt buktatása miatt kiállították. Az Elche azonban nagyon nem tudott élni az eséllyel, rögtön a szünet után bekapta a második gólt, mégpedig az óriási sztárnak kinéző, alig 18 éves Munir El Haddadi emelése révén, és ezzel teljesen szétesett. Messi így duplázott, a Barca pedig úgy tűnt, ha egy napig játszana sem kapna gólt ettől az ellenféltől.

LA LIGA, 1. FORDULÓ:

BARCELONA-ELCHE 3-0 (Messi 42., 63., El Haddadi 46., kiállítva: Mascherano 44. - Barcelona)