Meg se kottyant a Realnak CR7 hiánya

Létrehozva: 2015. január 31. 17:51
A Real Madrid 4-1-es sikert aratott Cristiano Ronaldo nélkül a Real Sociedad ellen a La Liga 20. fordulójában.

A múlt heti ámokfutása miatt két mérkőzésre eltiltott portugál kisfiával együtt a lelátón figyelte, amint az óriásölő már az 1. percben vezetett egy bal oldali fejes után érkező bombaerős fejessel. Újabb meglepetés készült? Az ősszel a királyaiakat, a Barcelonát és az Atlético Madridot is legyőzték a baszkok, igaz hazai pályán...

Aztán a 3. percben már 1-1 volt, majd teljesen egyoldalú folytatás következett. Gareth Bale-nek nem is ment igazán, de a többieknek igen, és a Real akár hat-hetet is rúghatott volna, ha belövi ziccereit.

A harmadik fővárosi góllal leült a találkozó, mielőtt Karim Benzema hatalmas csavarása a felsőben landolt.

LA LIGA, 21. FORDULÓ:

Real Madrid-Real Sociedad 4-1 (James 3., Ramos 37., Benzema 52., 76., ill. Elustondo 1.)

Real Madrid 4-1 Real Sociedad - All Goals - 31... by Vizyeo