Kapushiba sem akadályozta a Barcát

Létrehozva: 2015. február 11. 21:53
A Barcelona 3-1-es győzelemmel vette uralma alá az elődöntős párharcot a Király Kupában a Villarreal ellen.

A katalánok a legjobb kezdővel léptek pályára, és mostanában látható bombaformájukban játszottak, teljes uralmuk alatt tartották a mérkőzést. Az áttörésre várni kellett egy darabig, de Luis Suárez elintézte Lionel Messinek.

Aztán a semmiből jött egy helyzet a szünet előtt, amit Marc André Ter-Stegen még kifogott, ám a szünet után nagyot hibázott, és a helyzet rögtön nem tűnt valami rózsásnak. Ám ugyanúgy, ahogy néhány hete a bajnokin, azonnal jött a válasz, Andrés Iniesta talált be az üres kapuba, majd Gerard Piqué fejjel állította be a végeredményt.

Később Neymar büntetőt hibázott, de így is biztató a katalánok helyzete a március 4-i visszavágó előtt.

KIRÁLY KUPA, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

Barcelona-Villarreal 3-1 (Messi 41., Iniesta 49., Piqué 64., ill. Trigueros 48.)