Folytatódik a Debrecen mélyrepülése

Létrehozva: 2014. szeptember 28. 12:07
Tovább tart a címvédő Debrecen mélyrepülése: a hajdúságiak szombaton Pakson a hajrában kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedtek a labdarúgó OTP Bank Liga 9. fordulójában. Kondás Elemér csapata már négy bajnoki mérkőzés óta nyeretlen, míg a Paks továbbra is veretlen.

A Debrecen kezdte jobban a mérkőzést, s az első negyedóra végén vezetést szerzett. A Paks hátrányban sem tudott újítani, a vendégek játszottak veszélyesebben, mégis váratlanul egyenlítettek a hazaiak, ettől kezdve pedig kiegyenlítettebbé vált a játék.

A folytatásban rohamozott a Debrecen, de támadójátékából hiányzott az átütőerő, illetve néhányszor a hazaiak kapusa, Molnár védett szépen. Kulcsár kiállítása után a Paks már biztosan őrizte az eredményt, sőt a hosszabbításban a győztes gólt is megszerezte.

LABDARÚGÓ NB I, 9. FORDULÓ:

Paks-Debrecen 2-1 (Bartha 37., Báló 92., ill. Kulcsár T. 16., kiállítva: Kulcsár T. 73., Zsidai 91.)

Puskás Akadémia-Dunaújváros 3-2

Pápa-Újpest 0-0