Az Arsenal a Newcastle ellen javított

Létrehozva: 2014. december 13. 20:21
Az Arsenal 4-1-es győzelemmel feledtette a múlt heti kisiklást a Stoke City otthonában, így csak két pontra áll a dobogós Manchester United mögött a Premier League 15. fordulójában. A Newcastle csak szenvedett.

Az Ágyúsok színeiben Olivier Giroud két gyönyörű találatot szerzett, előbb jobbról ívelt be Alexis Sánchez, a francia a bal felsőbe fejelt, majd a második félidőben a jó napot kifogó ifjú Bellerin ismét jobbról, ezúttal laposan tette be, a támadó ezúttal a léc alá pörgetett. A harmadikat Santi Cazorla emelte Sánchez bal oldali, rövid passzából, ahogy a negyediket is, csak tizenegyesből. Nem is rossz termés a 30. születésnapján, nem igaz?

A múlt héten a Chelsea-vel elbánt Szarkák ezúttal csak szenvedtek, egy korai helyzetet és a semmiből jött gólt leszámítva nem sokat nyújtottak támadásban, a legutóbb duplázó Papiss Cissé teljesen ártalmatlan volt.

PREMIER LEAGUE, 15. FORDULÓ:

ARSENAL-NEWCASTLE 4-1 (Giroud 15., 58., Cazorla 54., 88. - 11-esből, ill. Perez 63.)