A Chelsea túlórázott, de kupadöntős

Létrehozva: 2015. január 27. 23:15
A Chelsea hosszabbítás után aratott 1-0-s győzelmével bejutott a Ligakupa döntőjébe a Liverpool kárára. A 90 perc nem hozott döntést a két szinte legjobb kezdőcsapatot felvonultató sztáregyüttes rangadóján, akadt esély mindkét oldalon, de kiegyenlített csatát láthatott a közönség. A döntő momentum Braniszlav Ivanovics fejese volt nem sokkal a ráadás kezdete után, üresen hagyták, így büntetett. A Kékek ellenfele a Tottenham vagy a harmadosztályú Sheffield United lesz a március 1-jén, a Wembleyben sorra kerülő fináléban. A hétvégi 4-2-es illetve a friss 5-3-as zakót elnézve ez akár rossz előjel is lehet. A Liverpool többet érdemelt, mindkét meccsen.

ANGOL LIGAKUPA, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ:
Chelsea-Liverpool 1-0 (Ivanovics 94. - hosszabbítás után) (tj. a Chelsea 2-1-es összesítéssel)