A Bayern oktatott, a Dortmund kikapott

Létrehozva: 2014. december 13. 17:28
Folytatja ellentétes szereplését a Bundesliga 15. fordulójában a Bayern München és a Borussia Dortmund, így a címvédő 4-0-s diadallal oktatott a harmadik Augsburg otthonában, míg az ezüstérmes Berlinben kapott ki.

A bajorok mindössze 13 perc alatt vágtak négyet a szezon meglepetéscsapatának, így a héten a Manchester Uniteddel szóba hozott Arjen Robben kettőt vállalt, Robert Lewandowski is eredményes volt. Az előny 10 pont.

A sárga-feketék eközben a már megszokott recept szerint jártak pórul a Hertha otthonában, uralták a meccset, rengeteg helyzetet dolgoztak ki, de a korábbi dortmundi, Julian Schieber az első félidőben eldöntötte.

Véget ért a Schalke menetelése, a Köln Gelsenkirchenben nyert.

BUNDESLIGA, 15. FORDULÓ:

Freiburg-Hamburg 0-0, Hertha-Dortmund 1-0, Schalke-Köln 1-2, Werder-Hannover 3-3.

Augsburg-Bayern München 0-4

All Goals  - FC Augsburg 0-4 Bayern München... by Soccer-Way